Služby pro webové stránky na WordPressu

Přenesení (migrace) WordPress webu na jiný hosting nebo jinou doménu

Změnili jste název firmy nebo projektu a potřebujete změnit doménu Vašeho webu? Nevyhovuje Vám stávající hosting a chystáte se přenést web na jiný hosting? Zajistíme kompletní přenesení Vašeho WordPress webu k jinému poskytovateli nebo na jinou doménu.

Cena: 1.490,- Kč*

Migrace WordPress webu na SSL certifikát (https)

Pokud Váš web nepoužívá SSL certifikát (není přístupný na adrese začínající https://), pak se všechny osobní údaje zadané do formulářů přenášejí mezi serverem a prohlížečem bez šifrování a jsou zcela nechráněnné před zneužitím. Nová evropská směrnice GDPR o ochraně osobních údajů vyžaduje i po provozovatelích webových stránek maximální zabezpečení osobních údajů. Je na čase aktivovat na Vašem webu SSL certifikát.

Cena: 1.990,- Kč**

Napojení webu na Google Analytics a Google Search Console

Provozovat web bez analýzy návštěvnosti je jako řídit auto bez navigace. Google Analytics Vám dají důkladný přehled o tom, co se děje na Vašem webu. Google Search Console zase umožní odhalit chyby a nedostatky, které pak ovlivňují pozice Vašeho webu ve vyhledávačích. Oba nástroje jsou dnes nezbytností. Nastavíme Vám Google Analytics i Search Console a napojíme je na Váš web pro Vás dokonalý přehled.

Cena: 1.490,- Kč

Zabezpečení WordPress webu – jednorázově

WordPress je nejrozšířenější systém pro správu webu na světě a jako takový je oblíbeným terčem útoků hackerů. Jedná se zpravidla o systematické hromadné útoky s cílem získat co nejvíce webů, které budou sloužit jako nástroje pro nelegální činnost. Nechte si zkontrolovat web a nastavit jeho zabezpečení od blokování neoprávněných pokusů o přihlášení do administrace až po změnu adresy pro login do administrace.

Cena: 1.990,- Kč

Poznámky k jednotlivým službám

* Migrace webu na SSL certifikát, na jiný hosting nebo na jinou doménu je komplexní operace, která zahrnuje mimo jiné kopírování dat, export/import databáze, úpravy databáze, přenastavení konfiguračních souborů WordPressu apod. Pro tyto činnosti potřebujeme zajistit administrátorský přístup do Vašeho webu, FTP přístup na server včetně přístupu na hosting pro nastavení databáze. V případě změny hostingu bude nutné změnit i nastavení domény (tzv. DNS záznamy). Cena těchto služeb se může navýšit v případech, kdy nemáte požadované přístupy do administrace nebo na hosting a bude po nás požadována komunikace s provozovatelem hostingu nebo registrátorem domény.

** Pro migraci webu na SSL certifikát doporučujeme použití SSL certifikátu Let's Encrypt, který je zdrama. Ne všechny hostingy (zejména ty nejlevnější) umožňují aktivaci SSL certifikátu Let's Encrypt.

Objednávka služeb pro WordPress weby